Nākotne ir klāt: izgudrots kostīms, ar kura palīdzību tu vari nodarboties ar seksu, pat neizejot no mājas un nevienu nesatiekot. Kostīms radīts Japānā.
Pagaidām kostīmu var izmantot tikai ar animētām sievietēm, jo tas ir savienots ar videospēli, kas saucas “Sexy Beach”. Tomēr mērķis ir attīstīt to tā, lai vīrietis varētu pārgulēt ar īstu sievieti, kura kaut kur attālu būtu uzvilkusi to pašu kostīmu.
Daudziem cilvēkiem šī ideja šķiet briesmīga un nevajadzīga, bet ir arī tādi, kuri uzskata šo par labāko izgudrojumu pasaulē. Kostīma pārdošanas cena ir 400 dolāru, bet to pirmais ražojums ir jau izpārdots.
Kompānija laidusi klajā arī video, kurā parādīts šis kostīms darbībā. Un, jāatzīst, ka tas izskatās diezgan smieklīgi. Vai tu būtu gatavs ko tādu pamēģināt?
Lai noskatītos, kāds šis kostīms ir darbībā, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Lieldienās jāceļas agri un jādedzina zaļa svece: spēcīgi senlatviešu rituāli, lai piesaistītu naudu, veiksmi un mīlestībuby Laura Blūma
- Mans paziņa nav precējies – viņš meklē sievu, kas atbilst 9 nopietniem kritērijiemby Rinalds Bergmanis
- Apstāties ir teju neiespējami – 2 kartupeļi un bietes, visu samaisa un gardums gatavsby Jeļena Kuzmenko